Задати питання
UK RU

Більше того

Розробка сайтів зі складним функціоналом

Більше того, окрім лендингів та «візиток», ми розробляємо сайти зі складним функціоналом. Програмування спеціально під ваш проект, реалізація нетипових задач. Співпраця на основі детального технічного завдання та кошторису.

від 1 000$
Замовити сайт
Без збільшення бюджету в процесі, точно у встановлені строки, завжди на зв’язку — це реально! Ми не підводимо своїх клієнтів!

Наприклад, ми зробили:

Дошка оголошень Nekobu

https://nekobu.ru/

Сайт на основі WordPress. Функціонал дошки оголошень був розроблений нашою командою: подача оголошень, розширений пошук, чат між користувачами, особистий кабінет, вибране. Створено окремі посилання під кожен варіант пошуку з унікальними SEO-описами.

На Nekobu є можливість підняття у топ. Це відбувається автоматично, після оплати на сайті. Користувачі можуть щодня оновлювати дату публікації, а також перенести оголошення в особливий розділ для влаштованих тварин — «Вже вдома».

Сайт статистики Statname

https://statname.net/

Реалізовано на фреймворку Laravel. Сайт розраховує різноманітні статистики на основі покерних логів. Ми проаналізували 1.5 терабайта заархівованих текстових файлів шести типів за допомогою методу кінцевих автоматів та отримали ряд показників для кожного гравця.

Через велику кількість даних і щоденне їх поповнення, гостро стояло питання паралельної обробки, для чого ми скористалися сервером черг Redis. Вибрали Percona як систему керування базою даних. Розробили плагін для Google Chrome, який відразу при заході на сайт шукає гравця за рядком з буфера обміну. Щоб швидко будувати таблицю "TOP players", застосували кешуючий прошарок.

Використовуємо технології:

Цікавлять подробиці роботи з нами?

Ми підготували розділ з інформацією, в якому відповіли на поширені запитання. І чекаємо саме на вашу заявку через форму зворотнього зв'язку.

Запустіть топовий сайт

Звертайтеся до нас прямо зараз і отримайте відповідь на будь-які запитання.
Консультація безкоштовна і ні до чого не зобов'язує.