Задати питання
UK RU

Інфо

Відповіді на поширені запитання щодо сайтів

Загальне
1
Що потрібно для початку роботи?

Напишіть нам через форму зворотнього зв'язку або в будь-який месенджер, розкажіть про своє завдання, задайте питання. Це швидко та безкоштовно! Для більшої ефективності заповніть бриф (займе 3—5 хвилин часу).

Після ознайомлення з брифом, ми назвемо приблизну вартість/терміни виконання, запропонуємо варіанти та складемо технічне завдання. На підставі затвердженого ТЗ розпочинається розробка сайту.

2
Як проходитиме робота?

Ми працюємо віддалено. Обговорення ведемо по телефону, у месенджерах (Telegram, WhatsApp, Viber) або у листуванні по e-mail. Докладніше схема співпраці описана на цій сторінці.

3
Як відбувається оплата?

Платежі розбиваються на 40% — 30% — 30%: після затвердження ТЗ, після затвердження дизайну головної сторінки, після прийняття робіт.

4
Що входить у розробку «під ключ»?

У вартість включено: складання техзавдання, розробка дизайну, адаптивна верстка, натяжка на WordPress, базова SEO-оптимізація, оптимізація швидкості завантаження, створення корпоративної пошти, підключення аналітики, розміщення на вашому хостингу та підключення домену, інструкції щодо роботи з адмінкою сайту.

5
Що я отримаю на виході?

Ви отримаєте швидкий, SEO-оптимізований сайт на WordPress. Його ми розмістимо на вашому хостингу — всі доступи залишаться у вас.

Вам не доведеться постійно платити за використання сайту, як у випадку з Tilda або Бітрікс! Система WordPress безкоштовна назавжди.

*Експрес-сайти розміщуємо на своєму хостингу + віддаємо вам бекапи.

6
Чи зможу я змінювати текст на сайті?

Через адмінку WordPress ви зможете керувати всім контентом. Ви матимете змогу легко змінювати текст, картинки, ціни та ін. При необхідності, надамо вам інструкції.

7
Чи є техпідтримка проектів?

Так звичайно! Після завершення роботи ми нікуди не зникаємо. У разі виникнення несправності, оперативно допоможемо (навіть якщо робили сайт 5 років тому). Зазвичай вирішуємо проблему одразу, у день звернення.

Дизайн
1
Як проходить робота з дизайну?

Дизайн — перший етап роботи. Спочатку ми розробляємо прототип (ескіз): визначаємо, які блоки будуть на сторінці та як вони розмістяться. Це маркетингове завдання, що враховує поведінку користувача та мету сайту.

Після затвердження прототипу, переходимо до оформлення: малюємо картинки, підбираємо кольори, граємо зі шрифтами — створюємо візуально привабливий продукт.

У 90% випадків нашим клієнтам макет подобається з першого разу. Також ми готові виправити, допрацювати, запропонувати інший варіант. Усі ваші побажання обов'язково враховуються!

2
Чи робите сайти на шаблонах?

Ми не розробляємо веб-сайти на шаблонах. Дизайн проектуємо спеціально під ваше завдання.

Чому це важливо? Сайт виділяється на фоні конкурентів та запам'ятовується користувачам. Сторінки швидко завантажуються (на відміну від шаблонів, які завжди надлишкові та не піддаються оптимізації). Інтерфейс продуманий, зрозумілий та зручний.

Отже, ми можемо гарантувати, що користувачі дочекаються завантаження, помітять вашу пропозицію і знайдуть кнопку, щоб зробити замовлення.

3
Чи зможете намалювати нам кота зі шпателем, монстрика, 10 видів суші?

Із задоволенням намалюємо малюнки під ваш проект. Розробимо персонажа, набір іконок чи круті ілюстрації.

Верстка
1
Сторінки будуть виглядати як у макеті?

100% як у макеті, так звана pixel perfect верстка. Можливо, це здасться дивним, але більшість розробників орієнтуються на дизайн-макет лише приблизно, і кінцевий результат дуже відрізняється від затвердженого.

Наша команда прискіплива до верстки. Дизайнер перевіряє роботу верстальника — всі кольори, відступи, розміри ідеально узгоджені. Ви отримаєте саме те, що очікуєте!

2
Чи підлаштується сайт під різні екрани?

Безперечно! На всіх пристроях, хоч на старому iPhone із шириною дисплея 320 px, хоч на широкоформатному Full HD моніторі, сайт відображатиметься бездоганно. Інтерфейс підлаштовується під ноутбуки, планшети, смартфони.

Зараз 60—80% відвідувачів заходять із мобільних пристроїв. Адаптація сайту просто необхідна. Крім того, пошукові системи враховують цей фактор і піднімають адаптивні сайти вище у видачі.

3
Як довго завантажуватиметься сайт?

Виведемо сайт у зелену зону за PageSpeed Insights. Ми застосовуємо компресії для коду та картинок, використовуємо сучасні формати зображень (svg, webp). Тож сторінки завантажуються максимально швидко!

4
Чи розмиватимуться картинки на новому iPhone?

Ні в якому разі. Ми надаємо перевагу векторній графіці, яка круто виглядає на всіх екранах. Начебто дрібниця, але значно впливає на сприйняття. Якісному сайту — якісні картинки!

5
Ви використовуєте якісь плагіни/фреймворки?

Дуже рідко, лише за необхідності. Намагаємося уникати зайвого коду. Вважаємо за краще витрачати свій час при розробці, заощаджуючи час користувача на очікуванні завантаження. Нам здається, так правильно (пошуковикам, до речі, теж).

Програмування
1
На якій CMS пишете сайти?

В основному на WordPress. Це найпопулярніша система на даний момент, яка дозволяє ефективно реалізувати будь-який функціонал. А ще у неї дуже приємна, інтуїтивно зрозуміла адмінка.

2
Чи робите SEO-оптимізацію?

Включаємо початкову SEO-оптимізацію у вартість. Під час розробки враховуємо всі вимоги пошукових систем. Наш код валідний, мета-теги та карта сайту на місці, дублів сторінок немає, лінківка є, мікророзмітка та Friendly URL теж тут, швидкість та адаптація на висоті.

Навіть складно все перерахувати. За роки роботи ми впровадили багато опцій, які за замовчуванням закладаємо у кожен проект. Наші сайти однозначно готові до просування!

3
А чи зможете реалізувати складний функціонал?

Неодмінно зможемо. Ми займаємося не лише лендингами та візитками. Маємо досвід роботи з нетиповими проектами. Подробиці читайте на цій сторінці.

Запустіть топовий сайт 27.06.2023

Звертайтеся до нас прямо зараз і отримайте відповідь на будь-які запитання.
Консультація безкоштовна і ні до чого не зобов'язує.

Сайти з нашого портфоліо