Задати питання
UK RU

Схема роботи

Умови розробки сайту «під ключ»

1
Консультація

Відповідаємо на ваші запитання, допомагаємо підібрати найкраще рішення, пропонуємо різні варіанти. Консультація безкоштовна та не зобов'язує вас до співпраці.

2
Написання ТЗ

Розробка ведеться на основі ТЗ. Ви надаєте свій документ, або ми складаємо його за вас (після обговорення) та надсилаємо на затвердження.

Оплата 40%
3
Дизайн головної сторінки

Дизайнер проектує макет головної сторінки, враховуючи ваші побажання, та надсилає на затвердження. Якщо потрібно, робимо виправлення в макеті.

Оплата 30%
4
Дизайн внутрішніх, верстка

Готовий макет починаємо верстати. Паралельно розробляємо дизайн інших сторінок, затверджуємо з вами і теж верстаємо.

5
Функціонал

Програміст натягує верстку на WordPress, реалізовує функціонал. Сайт розміщуємо на тестовому домені — ви зможете спостерігати за роботою.

6
Тестування

Тестуємо сайт на наявність багів, оптимізуємо швидкість завантаження, наповнюємо тестовим контентом. Надсилаємо фінальний результат на перевірку вам.

Оплата 30%
7
Розміщення на хостингу

Переносимо сайт на ваш хостинг, підключаємо до домену, налаштовуємо корпоративну пошту та форми зв'язку. Надаємо інструкції до адмінки.

8
Підтримка

Готові зайнятися доробками вашого сайту, допомогти порадою, відповісти на запитання. Якщо виникає помилка з нашої вини, виправляємо безкоштовно й одразу.

Запустіть топовий сайт

Звертайтеся до нас прямо зараз і отримайте відповідь на будь-які запитання.
Консультація безкоштовна і ні до чого не зобов'язує.

Сайти з нашого портфоліо